Bezoekers Registratie

Trainingsschema

Hieronder wordt het actuele schema getoond. In de officiĆ«le vakanties is er geen training.  Kies dan voor "Hoofdschema" om toekomstige trainingen te kunnen zien.

Teams kunnen zelf afspraken maken over door trainen tijdens vakanties. Die afspraken zijn NIET in dit schema opgenomen. Trainers kunnen daarvoor de Team agenda in LISA Team gebruiken.

Officiƫle feestdagen zijn niet uit het schema verwijderd.

Voor vragen of opmerkingen over het trainingsschema mail deze naar [email protected]

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Nick Roos Hoefgeest KGZ 2 - AB
17:30 - 19:00 MC1 Tjerk Potma KGZ 2 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Lisa van Leuken
Lot Griens
KGZ 1 - CD
18:30 - 20:00 MC3 Lisanne de Visser KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Nick Roos Hoefgeest KGZ 2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Lara van Berkel KGZ 2 - CD
20:00 - 22:00 Trim Dames KGZ 1 Ook wedstrijden
20:30 - 22:00 Dames 4 Simon Bakker KGZ 2 - CD
20:30 - 22:00 MA1mix Jean-Paul Bakker KGZ 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J8E1 Annemarie Bernsen KGZ 2 - AB Carroussel
17:30 - 18:30 JF1 Stijn Verstegen KGZ 1 Carroussel
17:30 - 18:30 M8E1 Luna van der Zanden KGZ 2 - CD Carroussel
17:30 - 18:30 M8E2 Robin Verstegen
Floor van de Braak
KGZ 2 - CD Carroussel
17:30 - 18:30 MF1 Dani Lanser KGZ 1 Carroussel
17:30 - 18:30 MF2 Matthijs Hegmans KGZ 1 Carroussel
17:30 - 18:30 MF3 Finn Graste KGZ 1 Carroussel
18:30 - 20:00 MD1 Annemarie Bernsen KGZ 1 - AB Carroussel
18:30 - 20:00 MD2 Robin Verstegen
Floor van de Braak
KGZ 1 - CD Carroussel
18:30 - 20:00 MD3 Lara van Berkel KGZ 2 - AB Carroussel
18:30 - 20:00 MD4 Nikki Vogels KGZ 2 - CD Carroussel
19:00 - 20:00 Dames 1 Rob Hubertus KGZ 3
20:00 - 22:00 Dames 1 Rob Hubertus KGZ 2
20:00 - 21:30 Dames 3 Leon Otto KGZ 1 - AB
20:00 - 21:30 MB2 Nick Roos Hoefgeest KGZ 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC2 Kaja van den Berg
Liz van Kortenhof
KGZ 1 - CD
17:30 - 19:00 MC3 Lisa van Leuken
Lot Griens
KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Lotte Bakker KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Mirko Griens KGZ 2 - AB en dames 1
19:00 - 20:30 MB3 Leonie Reinders KGZ 1 - CD
19:00 - 20:30 MC1 KGZ 2 - CD Dames 1
20:30 - 22:00 Dames 2 Lars Prevo KGZ 2 - CD
20:30 - 22:00 MA1mix Jean-Paul Bakker KGZ 2 - AB
20:30 - 22:00 MA2 Leonie Reinders KGZ 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Funkey Leonie Reinders KGZ 3
17:30 - 18:30 J6E1 Dani Lanser KGZ 1 Carroussel
17:30 - 18:30 J8E1 Fem van der Zanden KGZ 2 Carroussel
17:30 - 18:30 M6E1 Matthijs Hegmans KGZ 1 Carroussel
17:30 - 18:30 M8E1 Floor Molenschot KGZ 2 Carroussel
17:30 - 18:30 M8E2 Luna van der Zanden KGZ 2 Carroussel
17:30 - 18:30 Mix6E2 Finn Graste KGZ 1 Carroussel
18:30 - 20:00 MD1 Fem van der Zanden
Floor Molenschot
KGZ 1 - AB Carroussel
18:30 - 20:00 MD2 Danisha Wittenberg KGZ 1 - CD Carroussel
18:30 - 20:00 MD3 Nikki Vogels KGZ 2 - AB Carroussel
18:30 - 20:00 MD4 KGZ 2 - CD Carroussel
20:00 - 21:30 Dames 3 Wilke van Nuland-van Hasselt KGZ 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 Stijn Kools KGZ 1 - CD
20:00 - 21:30 MB2 Leonie Reinders KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 Veteranen A KGZ 2 - CD
20:00 - 21:30 Veteranen B KGZ 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 21:00 Dames 1 Rob Hubertus KGZ 2
19:00 - 20:30 Dames 2 KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Ruben van der Giessen KGZ 1 - CD
20:30 - 22:15 Heren 1 KGZ 1
 
 
 

Email

[email protected]

Telefoon (clubhuis)

0412-453612

Bezoek adres

Schoonstraat 99 B
5384 AM Heesch
Nederland

Postadres

p.a. Heelwijkstraat 28
5384 AS Heesch
Nederland