Bezoekers Registratie

Alle Standen

Junioren

JC1
1e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum JC1 2 6 2 0 0 15 2 0
2 Oss JC1 2 6 2 0 0 12 3 0
3 Vlijmen JC1 2 3 1 0 1 3 6 0
4 Den Bosch JC3 2 3 1 0 1 3 7 0
5 Rosmalen JC2 2 0 0 0 2 2 4 0
6 Heesch JC1 2 0 0 0 2 1 14 0

MA1mix
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MA2 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Heesch MA1 2 6 2 0 0 5 3 0
3 Son MA1 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Berlicum MA2 2 3 1 0 1 5 4 0
5 MOP MA4 2 0 0 0 2 1 3 0
6 Den Bosch MA5 2 0 0 0 2 1 14 0

MA2
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MA2 2 6 2 0 0 10 0 0
2 Civicum MA1 2 6 2 0 0 11 2 0
3 Heesch MA2 2 3 1 0 1 9 8 0
4 Berlicum MA3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Oss MA3 2 0 0 0 2 3 6 0
6 Uden MA3 2 0 0 0 2 0 16 0

MB1
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch MB1 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Basko MB2 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Uden MB2 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Hopbel MB2 2 3 1 0 1 4 11 0
5 Geel-Zwart MB2 2 0 0 0 2 2 8 0
6 Mill MB1 2 0 0 0 2 3 11 0

MB2
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch MB2 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Den Bosch MB5 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Rosmalen MB6 2 3 1 0 1 13 4 0
4 Geel-Zwart MB4 2 3 1 0 1 2 8 0
5 Oss MB4 2 0 0 0 2 1 9 0
6 HDL MB2 2 0 0 0 2 0 12 0

MB3
6e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mill MB2 2 6 2 0 0 10 4 0
2 Uden MB4 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Rosmalen MB7 2 3 1 0 1 5 6 0
4 Heesch MB3 1 0 0 0 1 3 4 0
5 Oss MB6 2 0 0 0 2 2 7 0

MC1
1e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch MC1 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Oirschot MC1 2 4 1 1 0 6 3 0
3 Rosmalen MC2 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Hilvarenbeek MC1 2 3 1 0 1 2 4 0
5 Den Bosch MC3 2 1 0 1 1 3 4 0
6 HOCO MC2 2 0 0 0 2 4 8 0

MC2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MC4 2 4 1 1 0 11 4 0
2 Oss MC3 2 4 1 1 0 8 4 0
3 Bommelerwaard MC2 2 3 1 0 1 4 5 0
4 Berlicum MC2 2 2 0 2 0 7 7 0
5 Boekel MC1 2 2 0 2 0 6 6 0
6 Heesch MC2 2 0 0 0 2 2 12 0

MC3
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MC4 2 6 2 0 0 19 1 0
2 Oss MC4 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Geel-Zwart MC3 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Oedenrode MC3 2 3 1 0 1 1 4 0
5 Gemert MC4 2 0 0 0 2 1 4 0
6 Heesch MC3 2 0 0 0 2 1 22 0

MD1
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch MD1 2 6 2 0 0 15 1 0
2 Oss MD3 2 3 1 0 1 5 3 0
3 Uden MD2 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Oranje-Rood MD5 2 1 0 1 1 4 7 0
5 Geel-Zwart MD2 2 1 0 1 1 5 10 0
6 Rosmalen MD4 1 0 0 0 1 0 9 0

MD2
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deurne MD2 2 6 2 0 0 34 1 0
2 Bakel MD1 2 6 2 0 0 14 1 0
3 Son MD3 2 3 1 0 1 7 8 0
4 Geel-Zwart MD4 2 3 1 0 1 5 24 0
5 Heesch MD2 2 0 0 0 2 4 11 0
6 Best MD3 2 0 0 0 2 1 20 0

MD3
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MD1 2 6 2 0 0 30 0 0
2 Boxmeer MD1 2 6 2 0 0 27 1 0
3 Venray MD2 2 3 1 0 1 6 15 0
4 Civicum MD2 2 3 1 0 1 2 12 0
5 Heesch MD3 2 0 0 0 2 1 14 0
6 Uden MD4 2 0 0 0 2 0 24 0

MD4
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss MD4 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Bommelerwaard MD2 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Gemert MD4 2 3 1 0 1 6 8 0
4 Rosmalen MD5 1 0 0 0 1 1 4 0
5 Heesch MD4 2 0 0 0 2 2 9 0

Senioren

Dames 1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch D1 2 6 2 0 0 15 0 0
2 Culemborg D1 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Deurne D1 2 6 2 0 0 7 1 0
4 Vlijmen D1 2 6 2 0 0 7 1 0
5 Dorsteti D1 2 4 1 1 0 8 1 0
6 Mierlo D1 2 4 1 1 0 7 1 0
7 Doorn D1 2 3 1 0 1 4 6 0
8 Berlicum D1 2 0 0 0 2 1 4 0
9 Druten D1 2 0 0 0 2 2 7 0
10 Vianen D1 2 0 0 0 2 1 10 0
11 Leerdam D1 2 0 0 0 2 1 12 0
12 Eersel D1 2 0 0 0 2 0 16 0

Dames 1 SilverCup
Silvercup - KO

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch D1 1 3 1 0 0 9 0 0
2 Liberty D1 1 3 1 0 0 9 0 0
3 Prinsenbeek D1 1 3 1 0 0 9 0 0
4 Shot D1 1 3 1 0 0 4 0 0
5 Olympia D1 1 3 1 0 0 4 1 0
6 DDHC D1 1 3 1 0 0 3 2 0
7 Gemert D1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 Hilvarenbeek D1 1 3 1 0 0 2 1 0
9 Goes D1 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Deurne D1 1 0 0 0 1 1 2 0
11 Vlijmen D1 1 0 0 0 1 1 2 0
12 Gilze-Rijen D1 1 0 0 0 1 1 4 0
13 Eersel D1 1 0 0 0 1 0 4 0
14 Berlicum D1 1 0 0 0 1 0 9 0
15 Druten D1 1 0 0 0 1 0 9 0
16 Mierlo D1 1 0 0 0 1 0 9 0

Dames 2
Reserve 2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Liempde D1 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Hopbel D3 2 6 2 0 0 4 2 0
3 Rosmalen D3 2 4 1 1 0 10 5 0
4 Den Bosch D11 2 4 1 1 0 5 2 0
5 Den Bosch D12 2 3 1 0 1 7 4 0
6 Don Quishoot D5 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Tilburg D9 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Heesch D2 2 1 0 1 1 5 9 0
9 HOD D5 2 1 0 1 1 3 8 0
10 Uden D3 2 0 0 0 2 3 5 0
11 Were Di D6 1 0 0 0 1 0 3 0
12 Rosmalen D4 1 0 0 0 1 1 5 0

Dames 3
Reserve 3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum D2 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Hopbel D4 2 6 2 0 0 9 0 0
3 Oranje-Rood D12 2 6 2 0 0 7 0 0
4 Heesch D3 2 6 2 0 0 6 1 0
5 Helmond D3 2 3 1 0 1 7 4 0
6 Oss D6 2 3 1 0 1 2 2 0
7 Gemert D2 2 3 1 0 1 2 3 0
8 Boxmeer D3 2 3 1 0 1 4 6 0
9 Bakel D1 2 0 0 0 2 2 7 0
10 Den Bosch D13 2 0 0 0 2 1 9 0
11 Oedenrode D3 2 0 0 0 2 0 9 0
12 Oranje-Rood D16 2 0 0 0 2 0 9 0

Dames 4
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL D1 1 3 1 0 0 5 1 0
2 Heesch D4 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Oss D7 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Oss D9 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Grave D1 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Den Bosch D14 2 0 0 0 2 1 9 0

Heren 1
Reserve 3e Klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch H12 2 6 2 0 0 17 1 0
2 Son H2 2 6 2 0 0 16 1 0
3 Best H3 2 6 2 0 0 11 4 0
4 Dommel H2 2 6 2 0 0 4 1 0
5 Heesch H1 2 3 1 0 1 5 5 0
6 Berlicum H2 2 3 1 0 1 2 4 0
7 Geel-Zwart H5 2 0 0 0 2 1 3 0
8 Hopbel H5 2 0 0 0 2 3 6 0
9 MEP H4 2 0 0 0 2 3 18 0
10 Helmond H6 2 0 0 0 2 2 21 0

Veteranen A
Overgangsklasse 35+

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht H35A 2 6 2 0 0 14 5 0
2 Geel-Zwart H35A 2 6 2 0 0 13 4 0
3 Oss H35A 2 4 1 1 0 7 3 0
4 Heesch H35A 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Den Bosch H35A 2 3 1 0 1 6 5 0
6 Berlicum H35A 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Oranje-Rood H35D 2 3 1 0 1 5 6 0
8 Nuenen H35A 2 2 0 2 0 7 7 0
9 Helmond H35A 2 1 0 1 1 6 8 0
10 MOP H35B 2 0 0 0 2 6 12 0
11 HOD H35A 1 0 0 0 1 1 7 0
12 Oranje-Rood H35C 2 0 0 0 2 3 13 0

Veteranen B
3e klasse 35+

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Vlijmen H35A 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Dommel H35B 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Heesch H35B 2 6 2 0 0 7 3 0
4 Hilvarenbeek H35A 1 3 1 0 0 4 2 0
5 Son H35B 2 3 1 0 1 2 2 0
6 Drunen H35B 2 3 1 0 1 2 5 0
7 Bommelerwaard H35B 1 0 0 0 1 1 2 0
8 Oss H35C 2 0 0 0 2 2 6 0
9 Geel-Zwart H35C 2 0 0 0 2 3 9 0
10 Oranje-Rood H35E 2 0 0 0 2 3 9 0

Jongste Jeugd

J6E1
1e klasse

J8E1
1e klasse

JF1
1e klasse

M6E1
1e klasse

M8E1
1e klasse

M8E2
1e klasse

MF1
1e klasse

MF2
1e klasse

MF3
1e klasse

Mix6E2
1e klasse

 
 
 

Email

[email protected]

Telefoon (clubhuis)

0412-453612

Bezoek adres

Schoonstraat 99 B
5384 AM Heesch
Nederland

Postadres

p.a. Heelwijkstraat 28
5384 AS Heesch
Nederland